Art in English

Art in English

Masz artystyczną duszę i nieokiełznaną wyobraźnię? Zapraszamy na wyjątkowy kurs języka angielskiego, który połączy poszerzanie kompetencji językowych i wyjątkowe zajęcia plastyczne.

Nauka języka może być niezapomnianą przygodą a rozwijanie pasji artystyczneych będzie dodatkową motywację. Lekcje urozmaicone będą o zajęcia w plenerze i wspólne wyjścia.

Podczas zajęć poznasz również tajniki skutecznego notowania oraz mnemotechniki, które uczynią naukę zabawną i skuteczną.

Kochasz kredki, pastele, farby, pejzaże, martwe natury i wyobraźnię?- To kurs angielskiego idealny dla Ciebie.

plastyka-6

Warsztaty plastyczne

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty plastyczne dla każdego. Podczas zajęć będziemy zmieniać przedmioty codziennego użytku w niepowtarzalne ozdoby. Dlaczego wydawać pieniądze na drogie gadżety? Można je zrobić samemu!

sutasz-1

Studio sutaszu

Marzysz o wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii? Chciałabyś sama kreować i wykonywać swoje  błyskotki? Zapraszamy na weekendowe warsztaty twórzenia biżuterii sutasz.

Jest to technika, która pozwala twórzyć nieskończoną ilość wzorów i kombinacji na każdą okazję i porę roku. Zmień zwykłą bluzkę w jedsyną w swoim rodzaju kreację!

dscf0314gripen-2