Język hiszpański

Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Z liczbą około 500 milionów osób plasuje się na drugim miejscu w komunikacji międzynarodowej. Jest też trzecim językiem najczęściej używanym w Internecie po angielskim i chińskim (mandaryńskim).
Znajomość tego języka da Ci szansę poszerzyć swoją wiedzę, kwalifikacje oraz zdobyć możliwość poznania niezwykłych kultur krajów takich jak: Hiszpania, Meksyk, Kolumbia, Argentyna, Ekwador, Kuba, Panama i wielu, wielu innych. W naszej szkole łączymy profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego z miłością do kultury hiszpańskiej.
Prowadzimy zajęcia dla dorosłych i dzieci, na różnych poziomach zaawansowania.
Przekonaj się sam, że język hiszpański to wiele możliwości, wspaniałe kultury i niesamowici ludzie!

spanish-375830_1280

Zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego wszystkie osoby, które lubią się rozwijać, poznawać nowe rzeczy, nowych ludzi. Prowadzimy zajęcia profesjonalnie, opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, sami też rozwijamy się i doskonalimy nasze nauczycielskie umiejętności.W naszej szkole łączymy profesjonalne podejście do nauczania z pasją do kultury hiszpańskiej. Pokazujemy naszym uczniom, że nauka języka hiszpańskiego to nie tylko reguły gramatyczne i powtarzanie słówek. Ten język ma swój urok, tajemniczość, które można odkryć poprzez poznawanie kultury, muzykę, poznawanie obyczajów, kuchnię, kino czy spotkania z ciekawymi ludźmi.Jesteśmy przekonani, że to jeden z najfajniejszych języków na świecie.  Nasza szkoła to miejsce, które tworzą przede wszystkim nasi uczniowie.  My nasza pasją pomagamy im to  odkryć .

 

Zapraszamy. Dołącz do nas już teraz!

 

 

 

Jeśli chcesz się zapisać na kurs języka hiszpańskiego, a nie jesteś pewien jaki poziom wybrać to zapraszamy do zgłoszenia się na  bezpłatny test  kwalifikacyjny. Zweryfikujemy Twój poziom języka hiszpańskiego  i zaproponujemy wybór najodpowiedniejszej grupy dla Ciebie.

AktualnościKursy wakacyjne

Masz takie marzenie, aby nauczyć się nowego języka? Zawsze podobał Ci się język hiszpański? Chcesz zrobić coś rozwojowego na wakacjach a przy tym dobrze się bawić?

Trwa rekrutacja na intensywne kursy wakacyjne. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu od poniedziałku do piątku.  Każde zajęcia to trzy godziny lekcyjne. Kurs realizuje program jednego semestru.  1 miesiąc to 48 h lekcyjnych- odpowiada jednemu semestrowi kursu standardowego. Po ukończeniu zajęć wakacyjnych można kontynuować naukę na kolejnym poziomie.

 

Terminy kursów:

03.07.2017 – 27.07.2017/ 31.07.2017 – 24.08.2017

 

Jeśli znasz już język i chcesz popracować nad płynnością swoich wypowiedzi, nabrać językowej  pewności siebie, ugruntować to nad czym pracowałeś przez ostatnie miesiące lub odświeżyć znajomość języka zapraszamy na kursy konwersacyjne.  Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu, z możliwością  wyboru poszczególnych zajęć.

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji

 

Tel.884017092

info.yourteacher@gmail.com